wtorek, 17 marca 2015

                         16 /52           Próbna wersja  V- AURORY

     Skorzystałam  z promocyjnej ceny u Asji Knits na ten model i zakupiłam wzór, a że jestem w "gorącej wodzie kąpana" wydziergałam swój z włóczki grubszej od zalecanej, posiadanej w moich zasobach z dawnych lat. Wzór jest świetnie rozpisany i miałam wielką frajdę w tworzeniu drugiego w swoim robótkowym życiu swetra od góry.
    Na sweterek w rozmiarze M zużyłam 400 gram bawełnianej nici ( w kolorze oliwkowym, którą trochę na wariackich papierach pokoloryzowałam farbkami do jaj ?!! , na szczęście wyszło).
    Jak zdecyduję się na  rodzaj i kolor włóczki, powstanie właściwa wersja V- Aurory, ale raczej nie będzie to sugerowane  Malabrigo sock .8 komentarzy:

 1. Twoja wersja jest super.Nie przeszkadza grubsza włóczka.Świetny sweterek zrobiłaś.To prawda,że Asi wzory same się dziergają.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny! Wspaniały sweterek - bardzo mi się podoba Twoja wersja :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dołączę się do opinii powyższych Pań ;) Sweterek wyszedł Ci bardzo ładny:)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo, bardzo podoba mi się Twoja wersja Aurory:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój sweterek jest super:) Ta włóczka pięknie eksponuje wzór. W Twojej wersji dokładnie widać cały urok tego projektu. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za bardzo przyjemne dla mnie opinie na temat swetra, to prawda ta grubsza i jednolita w kolorze włóczka podkreśla urodę zastosowanego wzoru.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny sweterek, piękny kolor, podkreślający urodę wzoru :)

  OdpowiedzUsuń